O firmie

Game Dog suplementy dla psów

 

Marka Game Dog Performance Nutrition powstała przy współpracy specjalistów z dziedziny żywienia i dietetyki sportowej psów oraz… samych hodowców i ich pupili.

Zanim powstały nasze suplementy, przez wiele lat zdobywaliśmy specjalistyczną wiedzę z zakresu suplementacji i dietetyki specjalnej zwierząt towarzyszących. Głównym kierunkiem naszych zainteresowań zawsze były zwierzęta o szczególnych potrzebach – psy pracujące, sportowe oraz zwierzęta wymagające specjalnego żywienia z przyczyn zdrowotnych. Takie ukierunkowanie było konieczne ze względu na szczególne wymagania naszych czworonożnych przyjaciół. To właśnie nasze psy, w szczególności dwa z nich – Reksio i Iskier, stanowiły bodziec, który zachęcił nas do działania.

Dolegliwości występujące u naszych pupili uświadomiły nam z jakimi problemami stykają się na co dzień inne psy i ich opiekunowie i jakich produktów brakuje na polskim rynku. Dobrze poznaliśmy potrzeby psów mających kłopoty z układem ruchu oraz zwierząt sportowych i pracujących, obciążonych dużym wysiłkiem fizycznym. Na własnej skórze przekonaliśmy się jak ciężko powrócić do pełni zdrowia psu wycieńczonemu przez poważną chorobę.

Zdobyte doświadczenie zmotywowało nas do podjęcia działań i stworzenia linii innowacyjnych suplementów najwyższej jakości, dzięki którym każdy pies będzie mógł w pełni wykorzystać swój potencjał, ciesząc się zdrowiem i doskonałą kondycją.

Każdy nasz produkt to efekt wielu długotrwałych przemyśleń popartych badaniami naukowymi, potwierdzającymi działanie każdego składnika. Korzystamy z najnowszych osiągnięć naukowych, związanych z dodatkami żywieniowymi.

Do naszych produktów nie dodajemy sztucznych barwników, konserwantów, substancji smakowych ani zapachowych. Dodatki tego typu mogą powodować występowanie reakcji alergicznych.

Ponieważ nasze produkty dedykowane są między innymi psom osłabionym, chorym i w trakcie rekonwalescencji, zadbaliśmy także o doskonałą strawność i przyswajalność.

Tworząc nasze suplementy dla psów dbamy o najwyższą czystość surowców – wszystkie nasze produkty powstały ze składników, których jakość spełnia normy żywieniowe dla ludzi (ang. “Human grade”).